1970s

H Stephen Assiter  (Skrine's 1970 - '75)

Rupert G Barclay  (Patchell's 1970 - '74)

Oliver B Ellingham  (Cairnies 1970 - '75)

Alastair J Hope  (Goodacre's 1970 - '75)

Simon A Mackintosh  (Cairnies 1970 - '74)

Robert J O'Riordan  (Patchell's 1970 - '75)

Anthony C Stoker  (Skrine's 1970 - '74)

Ebe Behnia  (Reid's 1971 - '77)

Niall S Booker  (Patchell's 1971 - '75)

Alexander S Dudgeon  (Goodacre's 1971 - '75)

Charles R Foster  (Skrine's 1971 - '75)

Alexander Robert Gray  (Goodacre's 1971 - '76)

Lionel Hofford  (Skrine's 1971 - '75)

William M Paisley  (Matheson's 1971 - '76)

Simon Paterson-Brown  (Cairnies 1971 - '76)

James W Patrick  (Reid's 1971 - '75)

Duncan J Ramsay  (Skrine's 1971 - '76)

Simon J Reid-Kay  (Matheson's 1971 - '76)

C Lennox R Batten  (Goodacre's 1972 - '77)

John E Bruce  (Cairnies 1972 - '77)

Henry V Eden  (Matheson's 1972 - '76)

I Douglas Elliot  (Goodacre's 1972 - '77)

Adam R Gillingham  (Reid's 1972 - '77)

John G McCulloch  (Reid's 1972 - '77)

Colin M Robertson  (Goodacre's 1972 - '77)

John E Small  (Skrine's 1972 - '77)

Gerald M Burnett  (Goodacre's 1973 - '78)

Patrick G Hannay  (Goodacre's 1973 - '77)

Alastair D Mathewson  (Reid's 1973 - '78)

Harry J Morgan  (Matheson's 1973 - '78)

Tom M Walker  (Matheson's 1973 - '78)

James R Wilson  (Reid's 1973 - '78)

James D Findlay  (Reid's 1974 - '79)

Graeme Houston  (Matheson's 1974 - '79)

P Alex A Mackenzie Smith  (Matheson's 1974 - '79)

C Jamie M Skinner  (Matheson's 1974 - '79)

Euan D Gorrie  (Reid's 1975 - '80)

Alasdair G Houston  (Reid's 1975 - '79)

R Michael Koch  (Goodacre's 1975 - '78)

Andrew A Mactaggart  (Cairnies 1975 - '80)

Andrew W Riddick  (Skrine's 1975 - '78)

Patrick W Walker  (Reid's 1975 - '80)

John R Bushell  (Patchell's 1976 - '82)

Marcus H Maxwell  (Patchell's 1976 - '81)

John A Moodie  (Skrine's 1976 - '81)

Simon J Rettie  (Matheson's 1976 - '81)

Christopher J Rothery  (Reid's 1976 - '81)

Simon A Briston  (Reid's 1977 - '82)

E J Bruce Galloway  (Cairnies 1977 - '82)

Roderick N Mackenzie  (Patchell's 1977 - '81)

John M MacLean  (Matheson's 1977 - '82)

Andrew A McEachern  (Reid's 1977 - '81)

Rupert N Morgan  (Matheson's 1977 - '82)

Charles R Graham-Campbell  (Patchell's 1978 - '83)

Fraser M Hardie  (Patchell's 1978 - '84)

George B Heathcote  (Cairnies 1978 - '83)

James M Sandison  (Skrine's 1978 - '82)

Hugh C Shields  (Reid's 1978 - '82)

Jeffrey H Thomson  (Patchell's 1978 - '82)

Rob I Wainwright  (Skrine's 1978 - '83)

George C Wilson  (Cairnies 1978 - '83)

Russell S Crighton  (Skrine's 1979 - '84)

R Keith Denholm  (Matheson's 1979 - '84)

Angus A Forsyth  (Reid's 1979 - '84)

C James R Nicholson  (Goodacre's 1979 - '83)